Oferty najwyższych lotów

Usługi wykonywane dronami

Ta usługa obejmuje zarówno nagranie materiału jak i profesjonalny montaż. Dopasujemy muzykę i odpowiednio przygotujemy nagranie w oparciu o konsultacje. Dzięki tej usłudze możesz stworzyć z nami atrakcyjną reklamę lub prezentacje dowolnego obiektu.
Umożliwiamy wynajem operatora wraz ze sprzętem na cały dzień zdjęciowy. Przygotowaliśmy konkretne pakiety uwzględniające rożnego rodzaju sprzęt i poziom umiejętności operatorów.
To usługa przygotowana w celu zapewnienia niesamowitych wrażeń podczas dowolnego eventu. Dzięki nam możesz przenieść sie 100 metrów nad ziemie i podziwiać panoramę miasta oraz poczuć jak to jest latać. Google VR sprawia ze poczujesz sie jakbyś siedział za sterami naszego drona.
Wynajęcie pilota wraz z dronem umożliwiającym wsparcie z powietrza akcji poszukiwawczej. W tym celu wykorzystujemy drony z możliwością przybliżenia obrazu oraz gogle i duży ekran. Dzięki odpowiedniej strategii poszukiwań i wyznaczeniu konkretnego terenu do sprawdzenia zwiększamy szanse na odnalezienie osoby lub zwierzęcia. Najczęstszymi obiektami poszukiwań są zwierzęta, a konkretnie zagubione psy które zerwały się i w ataku paniki pobiegły zbyt daleko, by złapać trop powrotny. Jestęmy również w stanie wspomagać akcje poszukiwawcze ludzi.
przewiń

Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności

OK